Praktyka dnia codziennego pokazuje, że komfort życia zależy w dużej mierze od tego jak szczelny jest parasol naszej ochrony prawnej. Budowanie mechanizmów chroniących nas przed roszczeniami innych osób to umiejętność niezwykle przydatna w dzisiejszym świecie. Aby je stworzyć konieczna jest wszechstronna wiedza i wieloletnie doświadczenie. Celem projektu edukacyjnego Akademia Prawa PARASOL jest dzielenie się taką wiedzą i doświadczeniem.

Zajęcia w Akademii są poświęcone dwóm obszarom szczególnie bliskim mojemu sercu, czyli PIECZY ZASTĘPCZEJ i PRAWU AUTORSKIEMU. Mają one formę warsztatów. Ich zadaniem jest pokazanie na przykładach wziętych z życia, jak skutecznie konstruować narzędzia, które staną na straży naszego bezpieczeństwa prawnego.

Równolegle z Akademią Prawa PARASOL funkcjonuje Akademia Prawa dla Dzieci i Młodzieży PARAFKA. Oba projekty łączy przeświadczenie, że dzisiejsze czasy wymagają od nas wszystkich dbałości o sferę prawną naszego życia. Wszystkich, którzy pragną własnoręcznie formować ten obszar codzienności zapraszam w progi Akademii.

MODUŁY

504 088 678